Polskie Parki Rozrywki

Polskie Parki Rozrywki to przewodnik-informator ukazujący się od 2013 roku, zawsze w pierwszy dzień wiosny. Prezentacje poszczególnych parków rozrywki, parków linowych i aquaparków, zgrupowanych według regionów.

Odpowiedzią na potrzeby turystów jest coraz ciekawsza oferta parków rozrywki. Konkurencja na tym rynku mobilizuje organizatorów do podnoszenia standardu obsługi gości i zastosowania zaskakujących rozwiązań. Im więcej niespodzianek na trasie tym lepiej, bo parki rozrywki przestały już dawno być miejscem zabaw tylko dla dzieci. Oferta dostosowana jest do różnych grup wiekowych i ze zróżnicowaną sprawnością fizyczną. Zarówno rodzice, dzieci, a nawet seniorzy rodziny znajdą dla siebie odpowiednią rozrywkę. Zapewnienie rozrywki, której wartością dodaną jest sprawdzenie i podniesienie sprawności fizycznej czy przekazanie wiedzy z zakresu parku tematycznego, jest bardzo dużym krokiem w rozwoju polskiej turystyki. Do lamusa poszły „wczasy pod gruszą”. Dziś turystyka to nie tylko spokój i wytchnienie od pracy, ale także emocje i przygoda. Dzięki różnorodnej ofercie parków rodzice mogą aktywnie spędzić czas z dziećmi na zabawie i też dobrze się bawić, bo przecież w każdym z nas jest trochę dziecka.

Wydawnictwo Polskie Parki Rozrywki realizowane jest we współpracy z portalami internetowymi parkmania.plpolskieparkilinowe.pl oraz iplywamy.pl

 

POBIERZ [pdf, 40MB]

Polskie Parki Rozrywki 2020

%d bloggers like this: