Polskie miejsca zdrowia i relaksu

Ukazujące się cyklicznie w latach 2005-2009 wielojęzyczne informatory promujące polskie uzdrowiska, kąpieliska nadmorskie, ośrodki SPA & Wellness oraz dające przegląd możliwości organizowania w nich pobytów konferencyjnych.

Polskie Zdroje
angielsko-niemiecka, niemiecka i rosyjska wersje językowe
Przegląd możliwości leczniczo-wypoczynkowych Polski, praktyczny informator zarówno dla potencjalnych kuracjuszy zagranicznych, jak i biur podróży.

  

Polskie SPA i Wellness
polska i niemiecka wersje językowe
Oferty odnowy biologicznej i wypoczynku w najlepszych ośrodkach SPA & Wellness na terenie Polski. Prezentacje poszczególnych obiektów z różnych regionów kraju, każdorazowo poprzedzone zostały charakterystyką okolicy i jej atrakcji turystycznych.

 

Polskie kąpieliska nadmorskie
polska i niemiecka wersje językowe
Wypoczynek w uznanych kąpieliskach na polskim wybrzeżu Bałtyku. W publikacji znalazło się miejsce nie tylko dla renomowanych hoteli, obiektów wypoczynkowo-wczasowych, ośrodków sanatoryjno-rehabilitacyjnych, ale także dla pensjonatów, willi i apartamentów.

 

Konferencje w polskich SPA
angielska wersja językowa
Propozycje ośrodków SPA, popularnych miejsc spotkań biznesowych, zapewniających poza doskonałą ofertą konferencyjną relaks po wyczerpującym dniu pracy.