Outdoor

WIZUALIZACJE ZEWNĘTRZNE

2011
Opracowanie autorskiej koncepcji i opisu miejskiego turystycznego szlaku pieszego w Polanicy-Zdroju (Śladami Niedźwiadka), nawiązującego tematycznie do legendy i faktów dotyczących rzeźby Polanickiego Niedźwiadka oraz trasy rowerowej MTB Piekielna Pętla w rejonie Złotego Widoku i Piekielnej Góry. Zakres prac obejmował wytyczenie i wykonanie oznakowań plastycznych w terenie szlaku pieszego i trasy rowerowej, a także tablic informacyjnych na każdej z tras. Całość uzupełniła plastyczna, obrazkowa mapa Polanicy-Zdroju i okolic oraz specjalne materiały promocyjno-informacyjne i gadżety.
Prace wykonane zostały w ramach projektu „Przekraczamy granice” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013 oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.

      

2011
Wytyczenie i wykonanie oznakowania plastycznego w terenie miejskiej trasy Nordic Walking w Polanicy-Zdroju oraz wykonanie tematycznej tablicy informacyjnej przed Sanatorium Wielka Pieniawa.

 

 

2016-2017

·         Projekt, wykonanie i montaż na Deptaku plastycznego, obrazkowego planu Polanicy-Zdroju;
·         Projekt i wykonanie tablic z polanem polanickiego Parku Zdrojowego oraz tablic z opisami ciekawych miejsc na jego terenie.

   

Wydawnictwo PressForum na zlecenie Urzędu Miejskiego w Polanicy-Zdroju wykonało również szereg innych prac związanych z reklamą oraz informacją wizualną na terenie miasta.
Podobnego typu wizualizacje prowadzone były i są również dla podmiotów gospodarczych funkcjonujących na terenie Polanicy-Zdroju i jej okolic.